Warning: Illegal string offset 'ssb_og_tags' in /nfsmnt/hosting1_1/4/d/4d6abca9-5f33-4a87-bbd2-d051df687e3d/kohn.sk/web/wp-content/plugins/simple-social-buttons/simple-social-buttons.php on line 1466

O mne

Už šesť rokov blogujem pre seba. Stalo sa mi to vášňou, a preto som rozbehol hneď niekoľko blogov. Začalo to vo februári 2013 blogom o vzdelávaní a angličtine a tiež ťahákmi z angličtiny.

V roku 2014 som začal písať blog Kohn.sk, ktorý práve čítate. Tu píšem o inšpirácii, motivácii, podnikaní a marketingu na internete.

Nebojím sa nových vecí

Najnovšie som začal točiť aj podcast, kde si pozývam hostí, ktorí by mohli byť inšpiráciou pre každého, kto sa ocitne na tomto blogu.

Mám technické pozadie

Prvú webovú stránku som si vytvoril už na strednej škole. Počas vysokej školy som si privyrábal ako HTML/CSS kodér pre malé webdizajnérske štúdiá a firmy.

Testoval som weby štátnej a verejnej správy na prístupnosť (súbor PDF na stiahnutie, 2,11 MB) pre Ministerstvo financii SR a Úniu nevidiacich a slabozrakých Slovenska, ktorej som členom.

Rozumiem si s komunitami na internete

Pod prezývkou „fidelis“ som prispieval aj na SEO fórum. Posledné roky sa zaujímam najmä o online marketing, blogovanie, copywriting a zvyšovanie návštevnosti webových stránok.

Ani akademická sféra mi nie je cudzia

Tri roky po sebe (2013-2015) som prednášal a prezentoval študentom predmetu Informačná architektúra na Katedre knižničnej a informačnej vedy Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave.

Viem, čo chcem a idem si za tým

Po niekoľkých pokusoch písať na zákazku pre iných, som sa rozhodol venovať sa písaniu pre klientov profesionálne.

Kontaktovať ma môžete na adrese marian@kohn.sk.

Ak sa vám páči moja tvorba, dajte o nej vedieť aj priateľom 😉
4Shares