Hanka Šormová, česká copywriterka, NaNomadskeStecze.cz

Hanka Šormová, česká copywriterka, NaNomadskeStecze.cz

Áno, na internete pôsobia krásne ženy, ktoré sú nielen pekné na pohľad, ale vedia sa aj obracať v technológiách internetu, píše im to ako spisovateľkám a robia skvelé veci. Jednou z takýchto výnimočných mladých žien je aj česká publicistka, copywriterka a autorka kníh a videí na voľnej nohe Hanka Šormová z Brna.

Už nejaký ten piatok sledujem jej inšpiratívny blog NaNomádskéStezce.cz a videoblog „Cestuj na pohodu a bez nervů„, kde inšpiruje mnohých, aby aj oni nabrali odvahu a vydali sa na potulky po svete a popri tom si aj zarábali na živobytie ako digitálni nomádi.

Nahral som opäť skoro hodinový rozhovor a prebrali sme veľa zaujímavých tém, ktoré vás určite zmotivujú zdvihnúť sa z kresla a vybrať sa nielen na cesty po svete ako to urobila Hanka, hosťka môjho dnešného podcastu.

Nahrávku som umiestnil na YouTube:

Vypočuť/pozrieť priamo na YouTube!

Spoznajte Hanku Šormovú

Hanka Šormová, česká copywriterka, NaNomadskeStecze.cz

Hanka Šormová, česká copywriterka, publicistka a autorka, NaNomadskeStecze.cz

Hanka sa narodila v Brne len pár dní pred Nežnou revolúciou, takže bola revolučné dieťa. Vyštudovala až dve vysoké školy, po pár pracovných skúsenostiach v korporátnej sfére zistila, že to nie je nič pre ňu a išla na voľnú nohu. Už dva roky sa živí písaním pre klientov a tiež tvorbou vlastných kníh a projektov a najnovšie experimentuje aj s videokanálom na YouTube.

Vypočuť a stiahnuť sa dá náš rozhovor aj zo SoundCloudu:

Vypočuť/stiahnuť priamo zo SoundCloudu!

Témy rozhovoru

  • cestovanie do pohody
  • zamestnanie vs voľná noha (freelancing)
  • čo je copywriting a dá sa tým uživiť?
  • Hankine ebooky
  • obľúbené miesta v ČR a v SR
  • sólo cestovanie ženy na cestách

Počúvať a sťahovať sa dá aj z HearThis.at:

Vypočuť/stiahnuť priamo z HearThis.at!

Odkazy spomenuté v tejto epizóde podcastu

Verím, že ste si z tohto rozhovoru vzali niečo pre seba a tešíte sa už na ďalšie. Máte sa na čo! V procese strihania je ďalší rozhovor s ďalšou internetovou celebritou eMDim alias Milanom Dvorským, ktorý popri správe serverov a výchove troch malých detí stíha ešte voziť ľudí s Uberom a dokonca sa angažovať aj v politike. Takže nenechajte si to ujsť a ak máte nápad na zaujímavého hosťa alebo tému do môjho podcastu, píšte mi, prosím, na marian@kohn.sk. Teším sa na vaše ohlasy a spätnú väzbu, najmä tú konštruktívnu samozrejme. 🙂

Nestačilo vám? Pozrite si čo mám ešte v ponuke!

Foto: archív Hanky Šormovej

Ak sa vám páči moja tvorba, dajte o nej vedieť aj priateľom 😉
5Shares