Warning: Illegal string offset 'ssb_og_tags' in /nfsmnt/hosting1_1/4/d/4d6abca9-5f33-4a87-bbd2-d051df687e3d/kohn.sk/web/wp-content/plugins/simple-social-buttons/simple-social-buttons.php on line 1466
Hanka Šormová, česká copywriterka, NaNomadskeStecze.cz

Hanka Šormová, česká copywriterka, NaNomadskeStecze.cz

Áno, na internete pôsobia krásne ženy, ktoré sú nielen pekné na pohľad, ale vedia sa aj obracať v technológiách internetu, píše im to ako spisovateľkám a robia skvelé veci. Jednou z takýchto výnimočných mladých žien je aj česká publicistka, copywriterka a autorka kníh a videí na voľnej nohe Hanka Šormová z Brna.

Už nejaký ten piatok sledujem jej inšpiratívny blog NaNomádskéStezce.cz a videoblog „Cestuj na pohodu a bez nervů„, kde inšpiruje mnohých, aby aj oni nabrali odvahu a vydali sa na potulky po svete a popri tom si aj zarábali na živobytie ako digitálni nomádi.

Nahral som opäť skoro hodinový rozhovor a prebrali sme veľa zaujímavých tém, ktoré vás určite zmotivujú zdvihnúť sa z kresla a vybrať sa nielen na cesty po svete ako to urobila Hanka, hosťka môjho dnešného podcastu.

Nahrávku som umiestnil na YouTube:

Vypočuť/pozrieť priamo na YouTube!

Spoznajte Hanku Šormovú

Hanka Šormová, česká copywriterka, NaNomadskeStecze.cz

Hanka Šormová, česká copywriterka, publicistka a autorka, NaNomadskeStecze.cz

Hanka sa narodila v Brne len pár dní pred Nežnou revolúciou, takže bola revolučné dieťa. Vyštudovala až dve vysoké školy, po pár pracovných skúsenostiach v korporátnej sfére zistila, že to nie je nič pre ňu a išla na voľnú nohu. Už dva roky sa živí písaním pre klientov a tiež tvorbou vlastných kníh a projektov a najnovšie experimentuje aj s videokanálom na YouTube.

Vypočuť a stiahnuť sa dá náš rozhovor aj zo SoundCloudu:

Vypočuť/stiahnuť priamo zo SoundCloudu!

Témy rozhovoru

  • cestovanie do pohody
  • zamestnanie vs voľná noha (freelancing)
  • čo je copywriting a dá sa tým uživiť?
  • Hankine ebooky
  • obľúbené miesta v ČR a v SR
  • sólo cestovanie ženy na cestách

Počúvať a sťahovať sa dá aj z HearThis.at:

Vypočuť/stiahnuť priamo z HearThis.at!

Odkazy spomenuté v tejto epizóde podcastu

Verím, že ste si z tohto rozhovoru vzali niečo pre seba a tešíte sa už na ďalšie. Máte sa na čo! V procese strihania je ďalší rozhovor s ďalšou internetovou celebritou eMDim alias Milanom Dvorským, ktorý popri správe serverov a výchove troch malých detí stíha ešte voziť ľudí s Uberom a dokonca sa angažovať aj v politike. Takže nenechajte si to ujsť a ak máte nápad na zaujímavého hosťa alebo tému do môjho podcastu, píšte mi, prosím, na marian@kohn.sk. Teším sa na vaše ohlasy a spätnú väzbu, najmä tú konštruktívnu samozrejme. 🙂

Nestačilo vám? Pozrite si čo mám ešte v ponuke!

Foto: archív Hanky Šormovej

Ak sa vám páči moja tvorba, dajte o nej vedieť aj priateľom 😉
5Shares