Warning: Illegal string offset 'ssb_og_tags' in /nfsmnt/hosting1_1/4/d/4d6abca9-5f33-4a87-bbd2-d051df687e3d/kohn.sk/web/wp-content/plugins/simple-social-buttons/simple-social-buttons.php on line 1466

Priestory firmy VISIBILITYNa to, že sa dá zadarmo vzdelávať na internete a spoznať pri tom veľa zaujímavých ľudí sme si už zvykli a považujeme to za samozrejmosť. Mne sa za posledné týždne naskytla, však možnosť zúčastniť sa bezplatných workshopov v priestoroch internetovej marketingovej agentúry VISIBILITY. Zoznámil som sa pri tom aj s mnohými zaujímavými ľuďmi z oblasti internetového podnikania.

Efektívne písanie článkov na internete

Prvý z workshopov, ktorého som sa zúčastnil sa venoval písaniu článkov na weby. Lektorka workshopu a ostrieľaná copywriterka Petra sa podelila o svoje skúsenosti s písaním webových článkov. Okrem obligátnej diskusie sme mali možnosť vyskúšať si kreatívne písanie v praxi. Dostali sme úlohu napísať pár viet na zadanú tému a dostali sme na to aj časový limit (5 minút). Na konci workshopu bol priestor aj na networking, výmenu vizitiek a spoznanie účastníkov workshopu.

Komunikácia na facebooku, ktorá má zmysel

Druhý workshop prebehol minulý týždeň. Zameriaval sa na komunikáciu na sociálnych sieťach, najmä na facebooku. Túto časť online marketingu zvláda málokto. Hocikto si vie „nahnať“ lajky platenou reklamou či kúpou lajkov. Efektívne komunikovať na facebooku, však vôbec nie je jednoduché. Človek musí mať jasnú stratégiu a musí sa držať pravidiel hry.

Lektor workshopu Dávid, Quality Manager, nám ukázal čo a ako (ne)funguje a čomu sa vyhnúť alebo naopak, na čo sa zamerať pri komunikácii a budovaní komunity na sociálnych sieťach. Najviac ma oslovila stratégia získavania tzv. brand ambassadors. To sú ľudia, ktorí vašu značku milujú a sú ochotní sa za ňu aj pobiť. 🙂

V čom boli oba workshopy zaujímavé

  • naučil som sa nové informácie z praxe
  • mohol som si nové vedomosti priamo vyskúšať
  • spoznal som nových ľudí z mäsa a kostí
  • podiskutoval som si s ľuďmi na témy, ktoré ma zaujímajú
  • inšpiroval som sa k vytvoreniu vlastných workshopov

A ako by toho nebolo dosť, dostal som aj chutné občerstvenie a strávil som dve hodiny s príjemnými ľuďmi. Ak sa aj vám páči myšlienka vzdelávať sa v online marketingu zadarmo a spoznať pri tom super ľudí, pozrite si ponuku ďalších workshopov a prihláste sa aj vy.

Zaujal vás tento článok? Podeľte sa oň na sociálnych sieťach. Máte otázky? Chcete vyjadriť svoj názor? Nech sa páči. Zanechajte mi komentár pod článkom. Ďakujem za každú vašu spätnú väzbu.

Mohlo by vás zaujímať

Ak sa vám páči moja tvorba, dajte o nej vedieť aj priateľom 😉
16Shares